baner

Wóz pomiarowy DVB EMITEL

W 2012 roku powstał wóz pomiarowy na bazie Volkswagen Crafter. Firma AIRBE odpowiedzialna była za pełną realizację wozu. Firma DUET wykonała jego zabudowę. Z uwagi na wymagania i dokładność planowanych pomiarów okablowanie elektryczne wozu zrealizowano minimalizując jego wpływ na pomiary.

Opracowano projekt zabudowy i wyposażenia ściśle według bardzo dokładnie sformułowanych oczekiwań Klienta ujętych w umowie. Uwzględniając obniżoną ładowność, łącząc ergonomię pracy z estetyką wykonania. Pojazd został wygłuszony i izolowany termicznie. Dodatkowo komfort pracy w warunkach zimowych zapewnia ogrzewanie powietrzne postojowe WEBASTO. Klimatyzacja z opcją grzania pracując w obiegu zamkniętym dba o właściwą temperaturę pracy urządzeń w szafie teletechnicznej i obsługi pojazdu.

System zasilania pojazdu składa się on z dwóch niezależnych systemów: zasilania głównego –agregatu prądotwórczego 2,3 kW i zasilania dodatkowego – przyłącza zewnętrznego. Dodatkowo wóz wyposażono w przetwornicę napięcia 24 V/230 V do zasilania obwodów pomiarowych. Wszystkie obwody wyposażono w zabezpieczenia i podzespoły wykonane w technologii z rozłączaniem zarówno obwodu fazy jak i neutralnego.

Pojazd wyposażono w maszt pneumatyczny Hilomast 10 m wraz z obrotnicą sterowaną elektronicznie.

Pojazd wyposażono w dodatkowe oświetlenie zewnętrzne umożliwiające przygotowanie wozu do pomiarów a także sygnalizacje prowadzenia pomiarów.

Emitel Emitel Emitel

Kontakt

DUET. Jerzy Burzyński
ul. Kopernika
32-050 Skawina
e-mail:duet@duet.net.pl
Tel: 602-776-160