baner

WÓZ LABOLATORYJNO SZKOLENIOWY

IVECOW ramach realizacji zamówienia powstał wóz labolatoryjno pokazowy na bazie IVECO DAILY. Firma AIRBE odpowiedzialna była za pełną realizację i dostawę wozu. Firma DUET wykonała jego zabudowę.

Opracowano projekt zabudowy i wyposażenia ściśle według bardzo dokładnie sformułowanych oczekiwań Klienta, łącząc ergonomię pracy z estetyką wykonania. Pojazd został wygłuszony i izolowany termicznie. Dodatkowo komfort pracy w warunkach zimowych zapewnia ogrzewanie postojowe.

System zasilania pojazdu składa się z dwóch niezależnych systemów: agregatu prądotwórczego oraz z przyłącza zewnętrznego. Dodatkowo wóz wyposażono w przetwornicę napięcia 12 V/230 V do zasilania oświetlenia oraz urządzeń wewnętrznych.

Wszystkie obwody wyposażono w zabezpieczenia jednomodułowe z rozłączaniem zarówno obwodu fazy jak i neutralnego.

Wóz wyposażono w podest dachowym, system łączność bezprzewodowej GSM ( INTERNET ) oraz system łączności radiowej w technologi cyfrowej.

Wnętrze pojazdu wyposażone w blat roboczy z rozprowadzonymi gniazdami ethernet, pod blatem umieszczono dwie szafy RACK umożliwiające montaż urządzeń teletechnicznych. Dodatkowo samochód wyposażono w lekkie regały ze stali nierdzewnej z półkami ażurowymi do przewożenia sprzęt i case’s. Regały przystosowane do blokowania sprzętu pasami.

Pojazd wyposażono w oświetlenie zewnętrzne oraz wewnętrzne typu LED. Zasilanie oświetlenia wozu działa niezależnie od przyłącza zewnętrznego w przypadku gdy brak napięcia zewnętrznego. System ten obsługuje w sposób automatyczny przetwornica napięcia.

 

Labolatorium labolatorium labolatorium

Kontakt

DUET. Jerzy Burzyński
ul. Kopernika
32-050 Skawina
e-mail:duet@duet.net.pl
Tel: 602-776-160