baner

ZABUDOWA SNG - RMF WARSZAWA

Na bazie VW LT 46 powstał szybki, duży i komfortowy wóz SNG dla RMF FM. W założeniach pojazd został przeznaczony do obsługi przez jedną/dwie osoby – realizatora/kierowcę oraz producenta/dziennikarza, umożliwia jednak wygodne i bezpieczne podróżowanie trzech osób (dwie w kabinie kierowcy, jedna w przedziale reżyserskim wyposażonym w obrotowy fotel z blokadą i systemem pasów bezpieczeństwa).

Pojazd wyposażony w zmotoryzowaną antenę satelitarną firmy VERTEX i konsoletę dźwięku firmy SOUNDCRAFT. Silnik wysokoprężny w technice common rail (168 KM) zapewnia ekonomiczną eksploatację. Zawieszenie pojazdu zostało dobrane do planowanego obciążenia, tak że pojazd nie jest przeciążony, a urządzenia nie są narażone na wstrząsy podczas transportu. Zasilanie energetyczne pojazdu oparto o prądnicę napędzaną silnikiem głównym pojazdu dostarczającą do 5 kW mocy (230VAC/50Hz/ czysta sinusoida), a dodatkowy układ baterii separowany galwanicznie zapewnia zasilanie części obwodów gdy silnik jest wyłączony.

Pojazd wyposażono w system podnóżków stabilizujących na czas transmisji. Podest dachowy umożliwia prace serwisowe personelu. Pojazd wyposażono w dodatkowe oświetlenie zewnętrzne umożliwiające komfortową pracę w każdych warunkach. Auto zostało wygłuszone akustycznie i izolowane termicznie, system klimatyzacji połączony z systemem wentylacji usuwającym gorące powietrze z wozu umożliwia wielogodzinną eksploatację urządzeń pojazdu w dowolnych warunkach pogodowych. Wieloobwodowa tablica energetyczna i transformator separujący zapewniają bezpieczeństwo obsługi w każdych warunkach. Przewody przeprowadzono dedykowanymi torami kablowymi tak, że wymiana okablowania lub doposażenie pojazdu nie stwarza trudności.

Pojazd wyposażono w ogrzewanie postojowe typu WEBASTO.

RMF FM WarszawaRMF FM WarszawaPolsat Super Slomo

Kontakt

DUET. Jerzy Burzyński
ul. Kopernika
32-050 Skawina
e-mail:duet@duet.net.pl
Tel: 602-776-160